Rozrywka, Sport

Turniej Piłki Siatkowej z okazji 24. Finału WOŚP

0

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Szkole Podstawowej w Osieku nad Notecią zaprasza do udziału w „XVIII Turnieju Piłki Siatkowej z okazji 24. Finału WOŚP”.

Wpisowe do turnieju wynosi 100,00 zł (dla drużyn gimnazjalnych 50,00 zł). Cała zebrana kwota z wpisowego zostanie przekazana na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W skład każdej drużyny muszą wchodzić minimum 2 kobiety oraz 4 mężczyzn. Zespół może maksymalnie składać się z 12 osób. Podczas rozgrywania spotkań na boisku muszą przebywać 2 kobiety. Wyjątkiem są drużyny gimnazjalne, które mogą zagrać w 6 chłopców.

Jeśli do turnieju zgłosi się maksymalnie 16 zespołów to rozgrywki zostaną przeprowadzone w sobotę 2 stycznia 2016 roku. Gdy do turnieju zgłosi się więcej niż 16 zespołów, wówczas w sobotę 2 stycznia 2016 roku zostanie rozegra faza grupowa, a w niedziel 3 stycznia 2016 roku zostaną rozegrane finały z udziałem 8 najlepszych drużyn.

Miejscem rozgrywek będzie hala sportowa w Osieku nad Notecią. Godzina rozpoczęcia turnieju oraz system rozgrywek jest uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn.

Podczas turnieju czynny będzie bufet, a także będzie kolejny raz działał „Gabinet Masażu”.

Zgłoszenia są przyjmowane do środy 30 grudnia 2015 roku do godziny 12:00. Zgłaszać drużyny należy drogą mailową pod adresem: orzelosiekpl@gmail.com lub na profilu Facebook: www.facebook.com/orzelosiekvolley. Zgłaszając zespół należy podać: imię i nazwisko kapitana drużyny, numer telefonu oraz adres e-mail.

Informacje o zebraniu organizacyjnym podamy w późniejszym terminie.

Organizatorzy turnieju:
Sztab WOŚP w Osieku nad Notecią,
TSK Orzeł Osiek Volley Team,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku.

Zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju!

 

Paweł Białczak
TSK Orzeł Osiek Volley Team
Sztab WOŚP Osiek nad Notecią 

O autorze

Redakcja

Udostępnij:
  • Drukuj
  • email
  • RSS
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • Blip
  • Śledzik

About the author / 

Redakcja

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Pogoda dla Osieka

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualności z serwisu Osiek.net
harmonogram wywozu śmieci
harmonogram wywozu śmieci


Stomatolog

Zabolał Cię ząb? Nie martw się. Stomatolog Ewa Winnicka z Osieka znajdzie na to sposób. Pamiętaj o regularnych wizytach i higienie jamy ustnej. Zobacz więcej
stomatolog dziecięcy

Architekt Wyrzysk

Adaptacje projektów, zagospodarowanie przestrzenne, projekty nieruchomości, inwentaryzacje nieruchomości - to wszystko w firmie ADC-W Wawrzyniec Winnicki z Wyrzyska. Zobacz więcej
architekt wyrzysk

Fotograf z Osieka

Profesjonalne usługi fotograficzne w Osieku nad Notecią - śluby, chrzciny, komunie, jubileusze, portrety. Zobacz więcej
fotograf na wesele Wyrzysk

Redakcja