Sport

Turniej dziewcząt o Puchar Burmistrza Wyrzyska

0

Dnia 10 kwietnia 2016 roku na hali sportowej w Osieku nad Notecią odbył się „Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wyrzyska”. W turnieju uczestniczyły: Gimnazjum Białośliwie, Gimnazjum nr 4 Piła, SKF KS Poznań, Gimnazjum Osiek nad Notecią.


Turniej otworzyła Burmistrz Wyrzyska Pani Bogusława Jagodzińska oraz dyrektor Gimnazjum w Osieku nad Notecią pani Iwona Schulz. Po otwarciu dziewczyny przystąpiły do rywalizacji. Turniej odbył się system „każdy z każdym”. W każdym meczu rozgrywano 3 sety. W przypadku wygranej 3:0 zwycięski zespół otrzymywał 3 punkty, przegrany 0 punktów. Przy wygranej 2:1 zwycięzca otrzymywał 2 punkty, a przegrany 1 punkt. Taki system rozgrywek spowodował, że warto było grać o zwycięstwo w każdym secie. Każdy zespół rozegrał 9 setów.


Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepszy zespołem okazał się SKF KS Poznań. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum Białośliwie. Najniższe miejsce na podium przypadło gospodyniom – Gimnazjum Osiek nad Notecią. Czwarte miejsce zajęło Gimnazjum nr 4 Piła, w którego zespole grały uczennice z I klasy gimnazjum.

Kolejność końcowa:

 1. SKF KS Poznań 8 punktów

 2. Gimnazjum Białośliwie 5 punktów

 3. Gimnazjum Osiek nad Notecią 3 punktów

 4. Gimnazjum nr 4 Piła 2 punktów

Turniej odbył się w miłej i sportowej atmosferze. Miejmy nadzieję, że siatkarskie turnieje dziewcząt wejdą na stałe do harmonogramy imprez sportowych organizowanych na terenie naszej gminy.

IMG_20160410_123708 IMG_20160410_123535 IMG_20160410_121606 IMG_20160410_100029 DSC07320

Artur Bąk

O autorze

Redakcja

Udostępnij:
 • Drukuj
 • email
 • RSS
 • Facebook
 • Wykop
 • Google Bookmarks
 • Digg
 • del.icio.us
 • Blip
 • Śledzik

About the author / 

Redakcja

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Pogoda dla Osieka

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualności z serwisu Osiek.net
harmonogram wywozu śmieci
harmonogram wywozu śmieci


Stomatolog

Zabolał Cię ząb? Nie martw się. Stomatolog Ewa Winnicka z Osieka znajdzie na to sposób. Pamiętaj o regularnych wizytach i higienie jamy ustnej. Zobacz więcej
stomatolog dziecięcy

Architekt Wyrzysk

Adaptacje projektów, zagospodarowanie przestrzenne, projekty nieruchomości, inwentaryzacje nieruchomości - to wszystko w firmie ADC-W Wawrzyniec Winnicki z Wyrzyska. Zobacz więcej
architekt wyrzysk

Fotograf z Osieka

Profesjonalne usługi fotograficzne w Osieku nad Notecią - śluby, chrzciny, komunie, jubileusze, portrety. Zobacz więcej
fotograf na wesele Wyrzysk

Redakcja