Sport

Sukces trampkarzy Orła

0
Pierwszą część sezonu 2015/2016 trampkarze Orła Osiek zakończyli na 1 miejscu, czym zapewnili sobie awans do „grupy mistrzowskiej”, w której zmierzą się z najlepszymi drużynami innych grup.

Podopieczni Damiana Nierody w 8 meczach rundy jesiennej zdobyli 19 punktów (6 zwycięstw, remis, porażka). Orzeł pozostawił w tyle ligowej tabeli Łobzonkę Wyrzysk, UKS F.A. „Fair Play” Złotów, GLKS Wysoka i Pogoń Łobżenica. Trampkarze strzelili 39 goli tracąc 8. Najlepszym strzelecem okazał się Daniel Ratajczak z 16 trafieniami, lecz zaraz za nim plasuje się Mikołaj Michałek, który zdobył 12 goli. Autorem 3 trafien był Dominik Pinkowski. Dwuktotnie na listę strzelców wpisywali się Marek Kowalski, Jakub Stawicki i Karol Koniec. Po 1 golu dołożyli: Weronika Mrugowska i Kamil Buda. W ligowych spotkaniach trener skorzystał z 24 zawodników. Warta odnotowanie jest również bardzo wysoka frekwencja na treningach.

„Ten sezon jest wyjątkowy od początku. Sporo wydarzyło się w sferze organizacyjnej. Zawodnicy zostali wyposażeni w oryginalne klubowe dresy i torby. Na zakończenie sezonu we współpracy z rodzicami zorganizowaliśmy poczęstunek dla zawodników. Sprawdzianem generalnym przed rozgrywkami był dla nas już od pięciu lat turniej trampkarzy w Osieku, w którym pokonaliśmy w finale mocną Spartę Złotów. Zajeliśmy 1 miejsce i teraz należy solidnie przepracować zimę. Mamy świetny rocznik, lecz rozgrywki młodzieżowe rządzą się swoimi prawami. Wiemy jakie są nasze słabe strony i będziemy nad nimi pracować – powiedział Damian Nieroda.”

Zarząd TSK Orzeł Osiek składa serdeczne podziękowania sponsorom i instytucjom, które wspierały drużynę trampkarzy w 2015 roku: pan Eligiusz Komarowski – Powiat Pilski, pani Bogusława Jagodzińska – burmistrz Wyrzyska, pani Beata Borowczak – kierownik OSiR Wyrzysk, Piotr Kwidziński – Pizzeria Italiana, Marcin Pietrzak – Dar Owocu, Szymon Borzych i Arkadiusz Kowalski – Szym-Arko Kompleksowa Obsługa Rolnictwa, Krzysztof Pazderski – Wytwórnia Pierogów Domowych Pierożek, Maria Pacholska – Kamar Wyrzysk, Stopol Sp.z.o.o. oraz rodzice zawodników i sympatycy klubu.

O autorze

Łukasz Nieroda Współredaktor serwisu Osiek.net.

Udostępnij:
  • Drukuj
  • email
  • RSS
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • Blip
  • Śledzik

About the author / 

Łukasz Nieroda

Współredaktor serwisu Osiek.net.

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Pogoda dla Osieka

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualności z serwisu Osiek.net
harmonogram wywozu śmieci
harmonogram wywozu śmieci


Stomatolog

Zabolał Cię ząb? Nie martw się. Stomatolog Ewa Winnicka z Osieka znajdzie na to sposób. Pamiętaj o regularnych wizytach i higienie jamy ustnej. Zobacz więcej
stomatolog dziecięcy

Architekt Wyrzysk

Adaptacje projektów, zagospodarowanie przestrzenne, projekty nieruchomości, inwentaryzacje nieruchomości - to wszystko w firmie ADC-W Wawrzyniec Winnicki z Wyrzyska. Zobacz więcej
architekt wyrzysk

Fotograf z Osieka

Profesjonalne usługi fotograficzne w Osieku nad Notecią - śluby, chrzciny, komunie, jubileusze, portrety. Zobacz więcej
fotograf na wesele Wyrzysk

Redakcja