Sport

Piłkarki z SP w Osieku awansowały do finału województwa!!!

0
Kolejne świetne wieści z meczów najmłodszych piłkarek z Osieka nad Notecią trenowanych przez Dariusza Bąka. Uczennice Szkoły Podstawowej w Osieku zagrają w ścisłym finale województwa Turnieju o Puchar Premiera RP!

We wtorek, 29 września 2015 roku dziewczęta młodsze ze Szkoły Podstawowej zagrały w wojewódzkim półfinale Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP. Mecz odbył się na orliku w Poznaniu i był rozgrywany systemem 2×8 minut.

Na turnieju tym zjawiło się sześć znakomitych drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasza drużyna trafiła do grupy drugiej razem ze Szkołą Podstawową nr 1 z Puszczykowa oraz Szkołą Podstawową z Grabowa Królewskiego.

W pierwszym, bardzo wyrównanym meczu ze szkołą z Puszczykowa padł wynik 1-0 dla Osieka po bramce Oliwii Gapy w ostatniej minucie meczu.

Mniej szczęścia osieczanki miały w drugim meczu z Grabowem Królewskim, gdyż bramkę na 1-1 straciły w ostatniej sekundzie meczu. Prędzej naszą drużynę na prowadzenie wyprowadziła ponownie Oliwia Gapa.

Mimo straty punktów w drugim meczu, w grupie zajęliśmy pierwsze miejsce dzięki zwycięstwu Puszczykowa nad drużyna z Grabowa Królewskiego i w finale trafiliśmy na kolejną wymagającą drużynę z Brodnicy.

Po pierwszej, bardzo emocjonującej połowie, był remis po 1 i po raz kolejny straciliśmy bramkę w ostatniej akcji tej części gry. Jednak druga połowa należała już do dziewczyn z Osieka, które strzeliły kolejne trzy bramki wygrywając tym samym mecz 4-1 i uzyskując kwalifikację do ścisłego finału województwa wielkopolskiego. W ostatnim meczu bramki strzeliły: Aleksandra Pawlak – dwie, oraz Gapa Oliwia i Rózga Wiktoria.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kowalska Edyta, Starszak Martyna, Pietruszka Kinga, Pawlak Aleksandra, Jagodzińska Martyna, Stachurska Nadia, Kaczmarek Aleksandra, Rózga Wiktoria, Gapa Oliwia, Janowiak Martyna.

Wielkie gratulacje dla młodych zawodniczek oraz ich trenera – Dariusza Bąka.

O autorze

Redakcja

Udostępnij:
  • Drukuj
  • email
  • RSS
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • Blip
  • Śledzik

About the author / 

Redakcja

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Pogoda dla Osieka

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualności z serwisu Osiek.net
harmonogram wywozu śmieci
harmonogram wywozu śmieci


Stomatolog

Zabolał Cię ząb? Nie martw się. Stomatolog Ewa Winnicka z Osieka znajdzie na to sposób. Pamiętaj o regularnych wizytach i higienie jamy ustnej. Zobacz więcej
stomatolog dziecięcy

Architekt Wyrzysk

Adaptacje projektów, zagospodarowanie przestrzenne, projekty nieruchomości, inwentaryzacje nieruchomości - to wszystko w firmie ADC-W Wawrzyniec Winnicki z Wyrzyska. Zobacz więcej
architekt wyrzysk

Fotograf z Osieka

Profesjonalne usługi fotograficzne w Osieku nad Notecią - śluby, chrzciny, komunie, jubileusze, portrety. Zobacz więcej
fotograf na wesele Wyrzysk

Redakcja