Sport

One DAY MORE for VOLLEYBALL

0

Sekcja piłki siatkowej TSK Orzeł Osiek Volley Team we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wyrzysku włącza się w wydarzeniu o zasięgu ogólnoeuropejskim „One DAY MORE for VOLLEYBALL” czyli „Jeden dzień Więcej dla Siatkówki!”.

Organizatorem wydarzenia jest Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej (fr. Confédération Européenne de Volleyball – CEV). W akcji wezmą udział wszystkie – 55 federacji narodowych zrzeszonych w CEV, w tym oczywiście Polski Związek Piłki Siatkowej (PZPS).

Celem akcji jest organizacja na terenie całej Europie jak największej liczby meczów piłki siatkowej, w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego. Wydarzenie ma przyczynić się do zwiększenia popularności piłki siatkowej oraz rozpropagowania tego sportu w mediach, a szczególnie w mediach społecznościowych. Akcja ma pokazać piłkę siatkową jako „sport dla absolutnie każdego, niezależnie od możliwości fizycznych, technicznych umiejętności, wieku” oraz promować postawy fair-play wśród siatkarzy i siatkarek.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby – zarówno gracze profesjonalni jak i amatorzy. W akcję obligatoryjnie włączyły się Siatkarskie Ośrodki Szkolne wraz ze Szkołami Patronackimi (gimnazja oraz licea) oraz Akademie S.O.S (szkoły podstawowe) działające pod patronatem PZPS.

TSK Orzeł Osiek postanowił zaprosić do udziału w akcji „One DAY MORE for VOLLEYBALL” dziewczęta z osieckiego gimnazjum (grupa Artura Bąka) oraz grupę dziewcząt ze szkół średnich (grupa Pawła Białczaka).

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w poniedziałek 29 lutego 2016 roku. Miejsce rozgrywek tradycyjnie będzie hala sportowa w Osieku nad Notecią. Uczestniczki zostaną podzielona na 4 zespoły. Będą rywalizowały systemem „każdy z każdy” do 1 wygranego seta. Każdą partię będzie kończył dopiero… 29 punkt!

Szczegóły akcji: „Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki!”
Data: 29 lutego 2016 roku
Miejsce: hala sportowa, ul. Główna 58, Osiek nad Notecią
Godziny 19:00 – 21:00
Liczba zespołów: 4
Liczba meczy: 6
System rozgrywek: każdy z każdy do 1 wygranego seta do 29 punkt

Wszyscy uczestnicy akcji „Jeden dzień Więcej dla Siatkówki!” otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków siatkówki!

Rok 2016 ma o jeden dzień więcej. Spędźmy go z siatkówką. #OneDayMore4Volleyball

Artur Bąk/Paweł Białczak
TSK Orzeł Osiek Volley Team

O autorze

Redakcja

Udostępnij:
  • Drukuj
  • email
  • RSS
  • Facebook
  • Wykop
  • Google Bookmarks
  • Digg
  • del.icio.us
  • Blip
  • Śledzik

About the author / 

Redakcja

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Pogoda dla Osieka

Bądź na bieżąco

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymywać aktualności z serwisu Osiek.net
harmonogram wywozu śmieci
harmonogram wywozu śmieci


Stomatolog

Zabolał Cię ząb? Nie martw się. Stomatolog Ewa Winnicka z Osieka znajdzie na to sposób. Pamiętaj o regularnych wizytach i higienie jamy ustnej. Zobacz więcej
stomatolog dziecięcy

Architekt Wyrzysk

Adaptacje projektów, zagospodarowanie przestrzenne, projekty nieruchomości, inwentaryzacje nieruchomości - to wszystko w firmie ADC-W Wawrzyniec Winnicki z Wyrzyska. Zobacz więcej
architekt wyrzysk

Fotograf z Osieka

Profesjonalne usługi fotograficzne w Osieku nad Notecią - śluby, chrzciny, komunie, jubileusze, portrety. Zobacz więcej
fotograf na wesele Wyrzysk

Redakcja